CCGA Workgroup: Difference between revisions

[unchecked revision][unchecked revision]
No edit summary
No edit summary
Line 29: Line 29:
|Greg
|Greg
|Corboy
|Corboy
|LabPlus Auckland City Hospital
|LabPlus Auckland City Hospital (New Zealand)
|-
|-
|Yassmine
|Yassmine
Line 57: Line 57:
|Fei
|Fei
|Yang
|Yang
|Oregon Health and Science University
|Kaiser Permanente
|-
|-
|Hui
|Hui
Line 87: Line 87:
|Medical University of South Carolina
|Medical University of South Carolina
|-
|-
|
|Shivani
|
|Golem
|
|University of Kansas Medical Center
|-
|Laveniya
|Satgunaseelan
|NSW Health (Australia)
|-
|-
|
|James
|
|Solomon
|
|Cornell University
|-
|-
|
|Xiaolin (Lynn)
|
|Hu
|
|Sema4
|}
|}