HAEM5:ALK-positive anaplastic large cell lymphoma: Difference between revisions

[unchecked revision][unchecked revision]
Line 385: Line 385:
|17p
|17p
|Gain
|Gain
|17p11-pter  
|17p11-pter
|
|
|No
|No
Line 394: Line 394:
|17p
|17p
|Gain
|Gain
|17q24 -qter  
|17q24 -qter
|
|
|No
|No
|Unclear  
|Unclear
|No
|No
|
|
Line 403: Line 403:
|4q
|4q
|Loss
|Loss
|4q13-q28  
|4q13-q28
|
|No
|Unclear
|No
|
|-
|11q
|Loss
|11q14-q23
|
|
|No
|No